Kontakt

Har du frågor, önskemål, beröm eller klagomål så tveka inte att höra av dig till oss på info@termognosjo.se. Vi har som ambition att svara våra kunder inom 24 timmar.

En av våra viktigaste företagsvärderingar är bra kundservice. Vi får ofta beröm från våra kunder för vårt engagemang och vi hoppas att även du ska bli nöjd.

Önskar du information om var du kan köpa våra produkter ta gärna kontakt med oss via telefon +46(0)370-91015 eller mail info@termognosjo.se

Termev AB CEO/Koncern VD Joakim Nordenström, Mobil +46(0)705706802, E-post joakim@termognosjo.se 

Termo Gnosjö Värme och Kyla AB
Gnejsvägen 8
335 32 Gnosjö
Kundtjänst telefon: +46(0)370-91015
Fax: +46(0)370-91007
info@termognosjo.se

Claes Ragnarsson                                                                  
VD och försäljning                                                                
Mobil+46(0)70 590 64 11                                                         
E-post claes@termognosjo.se

Ann Carlsson                                                                        
vVD och försäljning
Mobil +46(0)70 863 41 99
E-post ann@termognosjo.se

Solweig Carlsson
Ekonomiansvarig
Mobil +46(0)70 629 27 71
E-post solweig@termognosjo.se

Oscar Norrhult
Lager och försäljning
Mobil +46(0)73 339 15 16
E-post oscar@termognosjo.se

Jari Harju
Försäljning
Mobil +46(0)70 655 45 53
E-post jari@termognosjo.se

Everled Europe AB
info@everled.se

Lars-Göran Hansson
VD och försäljning
Mobil +46(0)70 862 49 75
E-post lgh@everled.se

 

Mats Eriksson
Försäljning

Mobil +46(0)70 549 14 55
E-post mats.eriksson@everled.se 

Björn Lundwall
Försäljning Stockholm
Duracell
Mobil +46(0)70 330 55 85
Epost bjorn@everled.se


Tack för att du besöker vår hemsida!